Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. művész munkája: Gábriel arkangyal, novgorodi ikon. Tempera, vászon, fatáblára kasírozva, sérült, 30×23,5 cm
Auction name: 404. Online auction
Starting price: 12 000 Ft
Lot number: 10360
Date: 2021-10-21
Starting price: 12 000 Ft
Lot number: 10360
Date: 2021-10-21