Ábrahám Rafael (1929-2014): Virágok. Rézkarc, papír, jelzett, 10×16,5 cm
Auction name: 407. Online auction
Starting price: 2 400 Ft
Lot number: 10000
Date: 2021-12-02
Starting price: 2 400 Ft
Lot number: 10000
Date: 2021-12-02