K. Suttner jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. 35x27cm
Auction name: 407. Online auction
Starting price: 2 800 Ft
Lot number: 10482
Date: 2021-12-02
Starting price: 2 800 Ft
Lot number: 10482
Date: 2021-12-02