Adámi Sándor (1912 k.-1991): Kikötő, 1943. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, 17,5x25 cm
Auction name: 410. Online auction
Starting price: 8 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2022-01-20
Starting price: 8 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2022-01-20