Sipos István: Veszprémi vár. Színezet rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 13,5×25 cm
Auction name: 410. Online auction
Starting price: 3 000 Ft
Lot number: 10483
Date: 2022-01-20
Starting price: 3 000 Ft
Lot number: 10483
Date: 2022-01-20