Ábrahám Rafael (1929-2014): Tájkép. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fa keretben, 70×50 cm
Auction name: 411. Online auction
Starting price: 36 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2022-02-03
Starting price: 36 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2022-02-03