Ábrahám Rafael (1929-2014): Bach, Vivaldi. Ofszet, papír, jelzett, hátoldalán MNG kiviteli engedély pecséttel, üvegezett fakeretben, 37×45 cm
Auction name: 416. Online auction
Starting price: 6 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2022-04-21
Starting price: 6 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2022-04-21