Franz Abony (?-?): Téli utca, 1921. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli foltokkal, 23×27,5 cm
Auction name: 417. Online auction
Starting price: 2 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2022-05-05
Starting price: 2 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2022-05-05