Ábrahám Rafael (1929-2014): Vízparti táj. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fa keretben, 70×50 cm
Auction name: 418. Online auction
Starting price: 24 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2022-05-19
Starting price: 24 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2022-05-19