Madarász Gyula (1858-1931): Erdőrészlet. Olaj, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 24×19 cm
Auction name: 418. Online auction
Starting price: 50 000 Ft
Lot number: 10241
Date: 2022-05-19
Starting price: 50 000 Ft
Lot number: 10241
Date: 2022-05-19