Szamosvári József (1931-): Templom előtt. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, üvegezett fakeretben, 35×20 cm
Auction name: 418. Online auction
Starting price: 10 000 Ft
Lot number: 10361
Date: 2022-05-19
Starting price: 10 000 Ft
Lot number: 10361
Date: 2022-05-19