MV jelzéssel: Sz. Imre. Kollázs, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 29×20 cm
Auction name: 418. Online auction
Starting price: 900 Ft
Lot number: 10481
Date: 2022-05-19
Starting price: 900 Ft
Lot number: 10481
Date: 2022-05-19