Adámi Sándor (1912 k.-1991): Tabán. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, apró foltokkal, 25x33,5 cm
Auction name: 419. Online auction
Starting price: 9 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2022-06-02
Starting price: 9 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2022-06-02