Omega Seamaster replika japán quartz szerkezettel, férfi karóra, kopott fémszíjjal, kopásnyomokkal, működik, d:37mm
Auction name: 421. Gyorsárverés
Starting price: 3 200 Ft
Lot number: 11587
Date: 2022-07-07
Starting price: 3 200 Ft
Lot number: 11587
Date: 2022-07-07