Almásy Aladár (1945-): Alázatosan előző hajó a válaszúton 1980. Színezett rézkarc, papír, üvegezett igényes fakeretben, jó állapotban 36x47cm
Auction name: 423. Gyorsárverés
Starting price: 15 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2022-08-04
Starting price: 15 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2022-08-04