Adámi Sándor (1912 k.-1991): Napfényes táj. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva. Lapszéli apró sérüléssel. 19×27,5 cm
Auction name: 424. Gyorsárverés
Starting price: 1 200 Ft
Lot number: 10000
Date: 2022-08-18
Starting price: 1 200 Ft
Lot number: 10000
Date: 2022-08-18