Franz Abony (?-?): Hangulatos táj, 1921. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró foltokkal és apró sérülésekkel, 30×22,5 cm
Auction name: 427. Gyorsárverés
Starting price: 3 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2022-10-06
Starting price: 3 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2022-10-06