Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Csendélet. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fa keretben, 100×70 cm / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Still life. Oil on board, signed. Framed, 100×70 cm
Auction name: 428. Gyorsárverés
Starting price: 80 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2022-10-20
Starting price: 80 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2022-10-20