Almásy Aladár (1946-): Gyanúindítékot adó tyúkmisztikum, 1979. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (4/10). Üvegezett fakeretben, 27,5x32 cm
Auction name: 430. Gyorsárverés
Starting price: 13 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2022-11-17
Starting price: 13 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2022-11-17