Feka Lajos (1953-2011): Női szent szellem (cím nélkül). Olaj, farost. Jelzett. 68x48 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
Auction name: 431. Gyorsárverés
Starting price: 30 000 Ft
Lot number: 10120
Date: 2022-12-01
Starting price: 30 000 Ft
Lot number: 10120
Date: 2022-12-01