Nyergesi János (1895-1982): Csendélet rózsákkal, 1965. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 43x30,5 cm
Auction name: 431. Gyorsárverés
Starting price: 14 000 Ft
Lot number: 10360
Date: 2022-12-01
Starting price: 14 000 Ft
Lot number: 10360
Date: 2022-12-01