Lakner László (1936-): Hommage á Kassák Lajos, 1988. Vegyes technika, kollázs, papír. Jelezve jobbra lent: Lakner 88. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 32,5x22,5 cm / László Lakner (1936-): Hommage á Lajos Kassák,
Auction name: 432. Gyorsárverés
Starting price: 500 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2022-12-15
Starting price: 500 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2022-12-15