Lakner László (1936-): 'Hommage á Fontana', 2000. Olaj, karton. Jelezve balra lent: Lakner 2000. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 70x48,5 cm / László Lakner (1936-): 'Hommage á Fontana', 2000. Oil on board. Signed
Auction name: 433. Gyorsárverés
Starting price: 950 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2023-01-05
Starting price: 950 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2023-01-05