Koppány Attila (1947-): K43. Akril, vászon. Jelezve a hátoldalon. Fakeretben. 58x58 cm
Auction name: 436. Gyorsárverés
Starting price: 180 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2023-02-16
Starting price: 180 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2023-02-16