Vera Molnár (1924-): Megszakadt körök. Kompozíció. Egyedi grafika! Ceruza-papír. Jelezve jobbra lent: VM 05-16 49x39 cm Üvegezett keretben. A jövőre 100. születésnapját ünneplő francia.magyar Vera Molnár (Molnár Vera) a
Auction name: 437. Gyorsárverés
Starting price: 380 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2023-03-09
Starting price: 380 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2023-03-09