Szikora Tamás (1943-2012): Doboz női fej sziluettel, 2007. Olaj, kollázs, karton, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a karton hordozón felületi sérüléssel. Üvegezett fakeretben. 26x42 cm.
Auction name: 440. Gyorsárverés
Starting price: 110 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2023-04-27
Starting price: 110 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2023-04-27