Kondor Béla (Pestszentlőrinc, 1931 – Budapest, 1972) Angyalok bukása (Ikaros és Daidalos) Rézkarc, papír 170 X 230 mm Jelezve jobbra lent: Kondor Béla Életműkatalógus száma: 1957/41, reprodukálva ott
Auction name: BÁV 13. Grafikai Aukció
Auction place: BÁV Aukciósház Apszisterem (1052 Budapest, Bécsi utca 3.)
Starting price: 85 000 Ft
Lot number: 121
Date: 2019-02-13
Hour: 18:00
Starting price: 85 000 Ft
Lot number: 121
Date: 2019-02-13
Hour: 18:00