281. tétel, Troyon, Constant Sévres, 1810 - Párizs, 1865 Tehenek a vízparton Olaj, vászon 64 × 84 cm Jelezve balra lent: C. Troyon Szerepelt korábban a BÁV 29. Képaukcióján (339. tétel, reprodukált) VÉDETT
Műtárgy leírás - Troyon, Constant Sévres, 1810 - Párizs, 1865 Tehenek a vízparton Olaj, vászon 64 × 84 cm Jelezve balra lent: C. Troyon Szerepelt korábban a BÁV 29. Képaukcióján (339. tétel, reprodukált) VÉDETT
Tételkód - BÁV68-2-281
Tételkód - BÁV68-2-281
2016-05-20 17:00
68. Aukció-2. nap / Festmény, műtárgy
Budapest
Kikiáltási ár :
4 800 000
604872/1