319. tétel, Tschaggeny, Frédéric Pierre 1851 - 1921 Pipacsok Olaj, fa 78 × 60 cm Jelezve balra lent: Fred. Tschaggeny Szerepelt korábban a BÁV 33. Képaukcióján (269. tétel)
Műtárgy leírás - Tschaggeny, Frédéric Pierre 1851 - 1921 Pipacsok Olaj, fa 78 × 60 cm Jelezve balra lent: Fred. Tschaggeny Szerepelt korábban a BÁV 33. Képaukcióján (269. tétel)
Tételkód - BÁV68-2-319
Tételkód - BÁV68-2-319
2016-05-20 17:00
68. Aukció-2. nap / Festmény, műtárgy
Budapest
Kikiáltási ár :
800 000
604834/1