Bene Géza
Csácsa, 1900 - Budapest, 1960
IDŐS HÖLGY (1940)
Akvarell, tus, papír
235 × 250 mm
Jelezve jobbra lent:
Bene Géza 940
Szerepelt korábban a BÁV 43. Képaukcióján (11. tétel).
Megemlítve: Művészet, 1984. okt., 37. o., Salamon N. cikke
Műtárgy leírás - Bene Géza
Csácsa, 1900 - Budapest, 1960
IDŐS HÖLGY (1940)
Akvarell, tus, papír
235 × 250 mm
Jelezve jobbra lent:
Bene Géza 940
Tételkód - BAV10-Grafika-16.03.08-020
2016-03-08 17:00
10. Grafikai Aukció
Budapest, BÁV Apszisterem, V. Bécsi u. 3.
Kikiáltási ár :
150 000
561412/1