Burghardt Rezső (1884 - 1963): Hálószövő nő (Aukcionálva 2000. Belvárosi Aukciósház Kat. 89.)
vászon, karton kasírozva, olaj, Kovács Dezső hagyatékából, 44 x 50 cm
2016-12-14 18:00
Karácsonyi aukció II.
II. Zsigmond tér 8.
Kikiáltási ár :
30 000
897927/1