Ismeretlen alkotó, 19. sz. : Olvasó férfi (Aukcionálva 1998. Belvárosi aukciósház)
vászon, olaj, dublírozva, Kovács Dezső hagyatékából, 63 x 50 cm
2017-03-08 18:00
108.aukció - festmény, grafika, műtárgy
II. Zsigmond tér 8.
Kikiáltási ár :
100 000
Leütési ár :
0
Elkelt
Elkelt
971066/1