Ismeretlen mester: Golgota/ hátoldalon árverési csarnok raglap
karton, olaj, keretben, 32 x 67 cm
2021-01-27 18:00
196.aukció - festmény, grafika, műtárgy
II. Zsigmond tér 8.
Kikiáltási ár :
36 000
2676899/1