Vegyes fotózással kapcsolatos könyvek és nyomtatványok, 12 db: Gink Károly, Devecseri Gábor: Ithaka! Bp., 1969, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, 1991-2002 Soós András árverési katalógusok
Vegyes fotózással kapcsolatos könyvek és nyomtatványok, 12 db: Gink Károly, Devecseri Gábor: Ithaka! Bp., 1969, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, 1991-2002 Soós András árverési katalógusok 19.,29.,37,41., 1984 Ofotért árverési katalógus 7., Hevesy Iván: Fényképezés Box-géppel. Bp., é.n., Hatschek és Farkas. KIadói tűzött papírkötés., 1944-1970 Fotóművészet 5 száma (1944., VII. évf. 9 sz., 1970. XIII. évf. 1-4 szám.)
https://darabanth.com/hu/gyorsarveres/293/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Technika~11/Vegyes-fotozassal-kapcsolatos-konyvek-es-nyomtatvanyok-12-db-Gink-Karoly-Devecseri-Gabor-~II1554203/
Fotó
2017-03-02 19:00
293. Gyorsárverés
Kikiáltási ár :
1 600
966392/2