Dolányi-Benczúr Ida München, 1876 - Budapest, 1970 KONYHAI CSENDÉLET Akvarell, papír 146 × 222 mm Jelezve jobbra lent: Hagyatéki pecsét (D. Benczúr Ida vázlataiból)
Aukciós tétel Archív
Feltöltve : 2016-02-22 15:14:34
Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Bővebben
Kikiáltási ár: 15 000 Ft