Ezüst(Ag) zománcozott gyászkarkötő, jelzett, sérült, 5,5x6,5 cm, bruttó: 13,3 g
Aukciós tétel Archív
Feltöltve : 2018-02-21 05:06:59
Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Bővebben
Kikiáltási ár: 6 000 Ft