P. Leonardus Goffine: Hand-postille oder Christkatholisches Unterrichts- und Erbauungsbuch für alle Sonn- und Felttage des Jahres. Münster, 1905, Aschendorff schen Buchhandlung. Korabeli félbőr-kötésben, kopottas borítóval, sérült
Aukciós tétel Archív
Feltöltve : 2018-02-21 04:52:23
Kikiáltási ár: 1 000 Ft
Bővebben
Kikiáltási ár: 1 000 Ft