Pesti Hírlap könyvtára. A szépművészetek könyve. Bp., 1940, Pesti Hírlap Rt. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel.
Aukciós tétel Archív
Feltöltve : 2018-02-21 04:45:57
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Bővebben
Kikiáltási ár: 3 000 Ft