Szomory Dezső: Harry Russel-Dorsan a francia hadszintérről. Bp., 1918, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 1 t.(a szerző hártyapapírral védett, beragasztott fényképe)+261 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült
Aukciós tétel Archív
Feltöltve : 2018-02-21 04:42:42
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Bővebben
Kikiáltási ár: 3 000 Ft