Mikola András (1884-1970): Asztali csendélet gyümölcsökkel. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 55x68 cm / oil on canvas, signed, framed.
Aukció neve: 41. Nagyaukció
Aukció helye: www.darabanth.com
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Dátum: 2023-11-04
Időpont: 18:00
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Dátum: 2023-11-04
Időpont: 18:00