A. Fehér jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Sérült (lyukas). Fa keretben, 42×52 cm. Jótékonysági aukció! A műtárgy megvásárlásával a Piros Orr Bohócdoktorok Alapítványt támogatja.
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/406/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/A-Feher-jelzessel-Csendelet-Olaj-vaszon-Serult-lyukas-Fa-keretben-42C39752-cm-Joteko~II2448266
2021-11-18 19:00
406. Online auction
Kikiáltási ár :
9 500
3288491/20