Koppány Attila (1947-): K43. Akril, vászon. Jelezve a hátoldalon. Fakeretben. 58x58 cm
Aukció neve: 436. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Dátum: 2023-02-16
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Dátum: 2023-02-16