Ács I 1928 jelzéssel: Naplemente. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 50×70 cm. Jótékonysági aukció! A műtárgy megvásárlásával a Piros Orr Bohócdoktorok Alapítványt támogatja.
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Acs-I-1928-jelzessel-Naplemente-Olaj-vaszon-Dekorativ-kisse-serult-fa-keretben-50C39770-c~II2629780
2022-05-19 19:00
418. Online auction
Kikiáltási ár :
12 000
3649116/20