Bruck Lajos (1846 - 1910): Anya gyermekével. Olaj, vászon-karton, hátoldalon 'Bruck Lajos hagyatéka' raglappal és árverési számmal, 30x13 cm / oil on canvas, mounted on board, with the painter's estate label on the reverse
https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/40/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Klasszikus-festmenyek-es-grafikak~16770/Bruck-Lajos-1846-1910-Anya-gyermekevel-Olaj-vaszon-karton-hatoldalon-Bruck-Lajos-hagyatC3~II2867663
2023-05-06 18:00
40. Nagyaukció
Kikiáltási ár :
34 000
4061069/20