Deli Antal (1886-1960): Firenze, 1926. Szén, papír. Jelzett. Proveniencia: Nagyházi, 131. aukció, 518. tétel (2006). Dekoratív, üvegezett fa keretben. 30×35 cm
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/407/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Deli-Antal-1886-1960-Firenze-1926-Szen-papir-Jelzett-Proveniencia-Nagyhazi-131-aukcio~II2518451
2021-12-02 19:00
407. Online auction
Kikiáltási ár :
48 000
3319589/20