Deli Antal (1886-1960): Firenze, 1926. Szén, papír. Jelzett. Proveniencia: Nagyházi, 131. aukció, 518. tétel (2006). Dekoratív, üvegezett fa keretben. 30×35 cm
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Deli-Antal-1886-1960-Firenze-1926-Szen-papir-Jelzett-Proveniencia-Nagyhazi-131-aukcio~II2518451
2022-01-20 19:00
410. Online auction
Kikiáltási ár :
38 000
3405940/20