Diener-Dénes Rudolf (1889-1956): Párizsi részlet, háttérben a Notre Dame. Pasztell, karton, jelezve jobbra lent. Proveniencia: Missionart Galéria, X. Képzőművészeti Aukció, 2009. 11. 25., 3. tétel. Üvegezett fa keretben, 40×50 cm /
Diener-Dénes Rudolf (1889-1956): Párizsi részlet, háttérben a Notre Dame. Pasztell, karton, jelezve jobbra lent. Proveniencia: Missionart Galéria, X. Képzőművészeti Aukció, 2009. 11. 25., 3. tétel. Üvegezett fa keretben, 40×50 cm / Rudolf Diener-Dénes (1889-1956): Paris street, with the Notre Dame in the background. Pastell on paper, signed lower right. Provenance: Missionart Galéria, X. finae art auction, 25.11.2009, lot 3.Framed with glass. 40x50 cm
https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/35/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~15106/Diener-Denes-Rudolf-1889-1956-Parizsi-reszlet-hatterben-a-Notre-Dame-Pasztell-karton-jel~II2335795
2021-05-08 18:00
35. Major auction
Kikiáltási ár :
32 000
2836187/20