Dr. Kismartony Henrik János: Bridge. Auction-bridge. Kontrakt-bridge. Szabályok, szabálymagyarázat, játék, teoria, praxis. Bp., é.n., Légrády, 228 p. Átkötött egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal, kissé sérült lapszélekkel,
Dr. Kismartony Henrik János: Bridge. Auction-bridge. Kontrakt-bridge. Szabályok, szabálymagyarázat, játék, teoria, praxis. Bp., é.n., Légrády, 228 p. Átkötött egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal, kissé sérült lapszélekkel, intézményi bélyegzővel.
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~2000023/Dr-Kismartony-Henrik-Janos-Bridge-Auction-bridge-Kontrakt-bridge-Szabalyok-szabalymagyaraz~II2535594
2022-01-06 19:00
409. Online auction
Kikiáltási ár :
2 000
3384940/20