Edvi Illés Aladár (1858-1927): Lányok a székelykapu előtt. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben. Tudomásunk szerint korábban nem szerepelt aukción. Ritka! 23×16 cm
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/376/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Edvi-Illes-Aladar-1858-1927-Lanyok-a-szekelykapu-elott-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett~II2201390
2020-08-27 19:00
376. Online auction
Kikiáltási ár :
5 000
2515582/20