Egyed László (1953-2019): Virágok, 1975. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Polgár Aukciósház címkéjével. Apró felületi sérüléssel. Kissé sérült fa keretben, 60×43 cm
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Egyed-Laszlo-1953-2019-Viragok-1975-Olaj-farost-jelzett-Hatoldalan-Polgar-Aukcioshaz~II2523051
2021-12-16 19:00
408. Online auction
Kikiáltási ár :
55 000
3360652/20